Grafik zajęć

Poniedziałek

Klub Rodziców: Zajęcia umuzykalniające dla dzieci
prowadzi Monika Madej
– grupa I: godz. 10.45-11.45, sala nr 2
– grupa II: godz. 11.45-12.45, sala nr 2

Zajęcia taneczne dla przedszkolaków
prowadzi Agata Ciślak
godz. 17.00-17.30, sala nr 2

Zajęcia plastyczne dla dzieci
prowadzi Inga Sumina
– grupa starsza (kl. IV-VIII): godz. 17.00-18.30, sala nr 1
– grupa młodsza (kl. 0-III): godz. 18.30-20.00, sala nr 1

Scena KLINY: Taniec nowoczesny dla dzieci
prowadzi Agata Ciślak
godz. 18.00-19.00, sala nr 2

„Pilates dla kręgosłupa”, gimnastyka rekreacyjno-usprawniająca dla pań
prowadzi Elżbieta Wielgosz
godz. 19.30-20.30, sala nr 2

Lekcje indywidualne gry na pianinie/keyboardzie
prowadzi Katarzyna Wajrak, sala nr 3

Wtorek

Latino solo dla pań
prowadzi Agata Ciślak
godz. 18.00-19.00, sala nr 2

Taniec towarzyski dla dorosłych
prowadzi Agata Ciślak
– grupa początkująca: godz. 19.00-20.00, sala nr 2
– grupa zaawansowana: godz. 20.00-21.30, sala nr 2

Lekcje indywidualne gry na pianinie/keyboardzie
prowadzi Elżbieta Gonet, sala nr 3

Środa

Klub Rodziców – „Harce na bOblesach”
Zajęcia sensomotoryczne dla dzieci w wieku od 1 – 3 lat
prowadzi Maria Kudroń
grupa młodsza (od 1 roku do 2 lat), godz. 10.00-11.00, sala nr 2
grupa starsza (od 2 do 3 lat), godz. 11.00-12.00, sala nr 2 

Tenis stołowy
prowadzi Wojciech Biernat
godz.16.30 – 17.30, sala nr 2

Kurs języka włoskiego
prowadzi Szymon Skrzypiec
grupa kontynuująca, godz. 18.15-19.45, sala nr 2
grupa zaawansowana, godz. 19.45-21.15, sala nr 2

Scena KLINY, grupa wokalna
prowadzi Karolina Rutowska
godz. 18.00-19.00, sala nr 1

Indywidualne lekcje śpiewu i emisji głosu
prowadzi Karolina Rutowska
(terminy do uzgodnienia)

Lekcje indywidualne gry na gitarze
prowadzi Ireneusz Pałac, sala nr 3

W każdą pierwszą środę miesiąca – spotkania Koła Seniorów
godz. 14.00, sala nr 1

Czwartek

Klub Rodziców: Fitness dla mam z małymi dziećmi
prowadzi Justyna Czudek
godz. 11.00-12.00, sala nr 2

Zajęcia baletowe dla dzieci
prowadzi Studio Baletowe MOTYL
– grupa młodsza: godz. 16.30-17.15, sala nr 2
– grupa starsza: godz. 17.15-18.00, sala nr 2

Scena KLINY, grupa teatralna
prowadzi Dorota Kaczor
godz. 18.15-19.15, sala nr 2

Klub modelarski dla dzieci
prowadzi Krzysztof  Małek
godz. 17.30-19.00, sala. nr 1

„Pilates dla kręgosłupa”, gimnastyka rekreacyjno-usprawniająca dla pań
prowadzi Elżbieta Wielgosz
godz. 19.30-20.30, sala nr 2

Lekcje indywidualne gry na gitarze
prowadzi Ireneusz Pałac, sala nr 3

Piątek

Klub Rodziców: Bystry Bobas
prowadzi Joanna Kaleta
godz. 11.00-12.00 – dzieci w wieku od 12 do24 miesięcy
godz. 12.00-13.00 – dzieci w wieku od 0 do 12 miesięcy
Zajęcia odbywają się w dniach 01.02, 15.02,01.03,15.03,29.03,12.04,26.04,10.05,24.05,07.06

Lekcje indywidualne gry na pianinie/keyboardzie
prowadzi Elżbieta Gonet, sala nr 3

Lekcje indywidualne gry na gitarze
prowadzi Ireneusz Pałac, sala nr 1

Lekcje indywidualne gry na skrzypcach
prowadzi Urszula Bienia, sala nr 2

Indywidualne lekcje śpiewu i emisji głosu
prowadzi Karolina Rutowska