Wyniki konkursu plastycznego „Drzewo – symbol życia”

Protokół z obrad jury konkursu plastycznego „Drzewo – symbol życia”

Jury w składzie:

dr Mirosława Moszkowicz, adiunkt na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego  Krakowie – przewodnicząca

dr Karolina Górnisiewicz, artysta plastyk, Wydział Architektury i Sztuk Pięknych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego – członek

Artur Bienia, Centrum Kultury Podgórza, Klub Kliny – sekretarz

obradujące w dn. 19.04.2017 r.

postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia

Kategoria wiekowa kl. I – III

I nagroda: Natalia Golonka – Centrum Kultury Podgórza, Klub Iskierka

II nagroda: Emilia Irzyk – Centrum Kultury Podgórza, Klub Iskierka

III nagroda: Judyta Michoń – Centrum Kultury Podgórza, Klub Iskierka

Wyróżnienia:

Jagoda Szatan – Centrum Kultury Podgórza, Klub Iskierka

Pola Malik – Centrum Kultury Podgórza, Klub Iskierka

Julia Szumielewicz – Centrum Kultury Podgórza, Ośrodek Ruczaj

Kalina Helena Żółtek

Maja Dudziak – Centrum Kultury Podgórza, Klub Soboniowice

 

Kategoria wiekowa kl. IV – VI

I nagroda: Natalia Arczyńska – Centrum Kultury Podgórza, Klub Soboniowice

II nagroda: Laura Kwiecińska – Szkoła Podstawowa nr 43

III nagroda: Alicja Cholewa – Centrum Kultury Podgórza, Klub Rybitwy

Wyróżnienia:

Wiktoria Mruk – Szkoła Podstawowa nr 97

Monika Daniel – Szkoła Podstawowa nr 134

Aleksander Ciastoń – Szkoła Podstawowa nr 134

Martyna Gawor – Szkoła Podstawowa nr 43

Wyróżnienia w postaci zakwalifikowania prac na wystawę pokonkursową przyznano następującym osobom:

Stanisław Ślusarski (SP bł. Celiny Borzęckiej), Paweł Pietrzyk (SP bł. Celiny Borzęckiej), Izabela Cholewa (Centrum Kultury Podgórza, Klub Rybitwy), Małgorzata Lebica, Magdalena Burda, Wiktoria Kramarz (wszyscy Centrum Kultury Podgórza, Klub Soboniowice), Aurelia Karaś (SP 97), Gabriela Dziobek (Centrum Kultury Podgórza, Klub Rybitwy).

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy laureatów- wraz z rodzicami i opiekunami merytorycznymi – w najbliższy poniedziałek, 24. kwietnia, o godz. 17.00 do naszego klubu na wernisaż wystawy pokonkursowej, połączony z wręczeniem nagród i dyplomów.